Alicja & Artur

Alicja i Artur, czyli piękny ślub w wyjątkowych okolicznościach

Jeżeli marzycie o zawarciu związku małżeńskiego w wyjątkowych okolicznościach, niech ta para, Alicja i Artur, będą dla Was inspiracją. Ci młodzi są dowodem na to, że jeśli czegoś się chce, to przy drobnej organizacji i niewielkim wysiłku można spełnić swoje marzenia. A było to tak…

Nadmorski ślub

Alicja i Artur, zakochani w morzu, postanowili pobrać się właśnie tam. TO niezwykle dynamiczna para, która uwielbia sporty wodne. Woda, to zdecydowanie ich żywioł. Wyobrażacie sobie przyjęcie weselne nad morzem pod gołym niebem i nocleg w kempingach? Dla niektórych to nie do pomyślenia, ale Alicja i Artur przygotowali wszystko tak, jak sami chcieli. I wyszło im to naprawdę świetnie. Goście byli zachwyceni! Para Młoda na każdym kroku dała odczuć jak bardzo uwielbiają snowboard i kitesurfing. Jeśli ktoś z gości nie był wcześniej fanem tych sportów, to z całą pewnością po tym weselu stanie się ich biernym obserwatorem lub czynnym miłośnikiem.

Niezwykła energia, ogromne pokłady radości i dobrego humoru towarzyszyły Parze Młodej i zgromadzonym gościom. Obyło się bez sztuczności, wymuszonych gestów czy wyuczonych zachowań. Przyjęcie, zupełnie spontaniczne i radosne, urzekło nie tylko mnie, ale i gości. Bacznie obserwowałem zadowolenie wszystkich i satysfakcję z organizacji Alicji I Artura. Tak dobranej pary nie zdarza się spotkać codziennie. A ja miałem to szczęście, że towarzyszyłem im w tym wyjątkowym dniu.

Alicja zaskoczyła wszystkich także zmiana kreacji. Założyła krótszą sukienkę, w której czuła się swobodniej i mogła doskonale bawić się ze wszystkimi. A wierzcie mi – zabawa była przednia!

Plener ślubny nad morzem

Plener ślubny, po tak niesamowitym weselu, nie mógł odbyć się w innych okolicznościach jak właśnie nad morzem. Alicja i Artur ubrani w ślubne stroje, bez nadmiernego przygotowania i zupełnie spontanicznie biegali po plaży, cieszyli się sobą, akcentując równocześnie ich miłość do wodnych sportów.

Na koniec świata i jeszcze dalej!

Zawsze staram się spełnić wszystkie oczekiwania osób, które postanowiły mi zaufać w tym wyjątkowym dla siebie dniu. Po wcześniejszych ustaleniach chętnie pojadę w dowolne, wyznaczone przez Was miejsce, by zrealizować Wasze marzenia o nietuzinkowej pamiątce ślubnej. Wasze zadowolenie, jest jednocześnie moim zadowoleniem, jak i sukcesem. Jestem do Waszej dyspozycji – na morzu, lądzie, w powietrzu, czy gdzie tylko zapragniecie!