Weronika & Daniel Wesele nad morzem Cegielnia Rzucewo

Fotografować Weronikę i Daniela to była ogromna przyjemność. Niezwykle sympatyczni, otwarci i uśmiechnięci ludzie, którzy zdecydowali się zarówno na uwiecznienie uroczystości zaślubin, jak i późniejszy plener. 

W tym wyjątkowym dla nich dniu zagrało dosłownie wszystko! Pogoda dopisała, nastroje były wyśmienite, a goście okazali się wspaniali. Zabawa trwała do białego świtu, a zmęczenia niewątpliwie nie było widać nawet po Młodej Parze.

Fotografia ślubna na Mazurach – przygotowania Państwa Młodych

Z Weroniką i Danielem umówiłem się odpowiednio wcześnie, by w spokoju przygotować sprzęt i oswoić się z okolicą. Mimo tego, że znam tutejsze plaże, mają one to do siebie, że za każdym razem wydają się inne. Bez wątpienia stanowi to więc doskonałe tło zdjęć ślubnych. Fotografia ślubna na Mazurach w rezultacie otwiera szerokie pole manewru! Podczas przygotowań Weroniki i Daniela moja uwagę przykuły detale. Młodzi wszystko dopracowali do perfekcji i poprzez dodatki wspaniale wyrazili przede wszystkim siebie i swoje charaktery.

Fotografia ślubna na Mazurach 

Ach, co to był za ślub! Wzruszenia, emocje, które brały górę i morze uśmiechów wszystkich zgromadzonych na uroczystości zaślubin. Z całą pewnością mogę rzecz, że Weronikę i Dominika łączy szczere uczucie! Ich naturalność sprawiła, że na zdjęciach udało mi się uchwycić najważniejsze ulotne chwile i zamknąć je w klasycznych kadrach. Moją rolą jest jedynie zatrzymać to, co prawdziwe bez sztucznego ustawiania i przeszkadzania. Bez wątpienia wiem, jak ważny jest to dla Was dzień, więc ze swojej strony robię wszystko, by nie dodawać Wam niepotrzebnych emocji w tym czasie. I zawsze jestem wdzięczny, że mogę być z Wami w tych wspaniałych chwilach.

Fotografia ślubna na Mazurach – przyjęcie weselne w Cegielni Rzucewo

Jeszcze wtedy narzeczeni wybrali na miejsce świętowania swoich zaślubin Cegielnię Rzucewo. Już wtedy wiedziałem, że będzie to ślub z charakterem! Fotografia ślubna na Mazurach ma wiele zalet. Jedną z wielu są chociażby malownicze miejsca, zachwycające krajobrazy i klimatyczne restauracje oraz sale bankietowe. Do takich niepowtarzalnych obiektów zalicza się Cegielnia Rzucewo. Zachwycająca, nieczynna od wielu lat manufaktura, której historia sięga roku 1772, urzeka swoim klimatem i historią zamkniętą w surowych murach. Ponadto przepiękna sala balowa, mieszcząca się w starej cegielni, to doskonały wybór dla osób, które marzą o niepowtarzalnym przyjęciu weselnym i doceniają wszystkie detale. Ponadto wspaniała lokalizacja obiektu w połączeniu z wszystkimi walorami przyrody dają niesamowity efekt dla wszystkich zwolenników wesela na plaży.

Cegielnia Rzucewo – fotografia ślubna na Mazurach

Weronika i Daniel zadbali o swoich gości perfekcyjnie. Miejsce, które wybrali – Cegielnia Rzucewo – to nie tylko niepowtarzalny klimat budynku, ale także przepyszne jedzenie. Ponadto detale na tle surowych ścian oraz zachwycające okoliczności przyrody doskonale dopełniły ślubne fotografie. Zadowolenie było widać zarówno na twarzach gości, jak i Państwa Młodych. Istotnie emocje podczas przyjęcia weselnego, okrzyki radości, tańce i zabawy były tego najlepszym dowodem. To było naprawdę udane wesele, a ja miałem pełne kadry roboty!

Piękna przyroda na Mazurach – fotografia ślubna

Młoda Para zdecydowała się na plener ślubny, który odbył się w innym dniu. Wynikało to przede wszystkim z pomysłu na fotografie ślubne. Weronika i Daniel to pasjonaci koni. Nie mogliśmy pominąć tak ważnego elementu ich życia. Okoliczne miejsca sprzyjają konnym przejażdżkom, gdzie można zatrzymać w kadrach naprawdę piękne emocje, towarzyszące takim ulotnym chwilom. Możliwości sesji ślubnych na Mazurach jest wiele – okoliczne plaże dają temu szerokie pole do popisu i otwierają morze kreatywnych działań w dziedzinie fotografii.

Weronika i Daniel to para, z którą miałem ogromną przyjemność pracować i chętnie wracam do ich zdjęć. Bez wątpienia ich energia, wspaniałe emocje i szczere uczucie pozwoliły mi na uchwycenie naprawdę wyjątkowych i ulotnych chwil na fotografiach ślubnych.

Marzy się Wam podobna sesja ślubna? Napiszcie do mnie! Chętnie służę radą. Jestem otwarty na Wasze sugestie, pomysły lub sam mogę coś zaproponować.