Kinga & Korneliusz

Kinga i Korneliusz, czyli ślub wrześniową porą

Wrzesień już kolejny rok z rzędu rozpieszcza nas swoją pogodą i temperaturami, które nawet wieczorami nie doskwierają. Coraz więcej par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego we wrześniu i organizację przyjęcia weselnego na tle pięknych okoliczności przyrody.

Parafia świętego Piotra w Okowach w Pietrzwałdzie – ślub Kingi i Korneliusza

Tak też było z Kinga i Korneliuszem, który wybrali wrzesień na miesiąc swoich zaślubin. Pogoda w pełni dopisała. Wszystko odbyło się bez pośpiechu i z dokładnym przygotowaniem. Zarówno Parze Młodej, jak i zgromadzonym gościom udzieliły się emocje, wynikające z tak ważnej chwili. Skromny, mały kościółek okazał się doskonałym wyborem. Najbliżsi mogli celebrować zawarcie związku małżeńskiego Kingi i Korneliusza oraz dzielić ich szczęście.

Przyjęcie weselne z przyrodą w tle

Kinga i Korneliusz na świętowanie swojego wyjątkowego dnia wybrali mazurskie centrum aktywnego wypoczynku Gerczak. To jedno z najciekawszych miejsca tego regionu. Ciekaw rzeźba trenu, piękne otoczenie i bezmiar wód mu towarzyszące stanowią doskonałe tło zarówno do wypoczynku, jak i organizacji imprez okolicznościowych. Z racji pięknej pogody i wspaniałego wrześniowego słońca goście chętnie wychodzili na zewnątrz, gdzie w zdumiewających okolicznościach natury mogli odpocząć, porozmawiać i cieszyć się wspaniałym przyjęciem. Ciekawe animacje dla dzieci dopełniły wszystko. Przyjęcie było zorganizowane perfekcyjnie! Kinga i Korneliusz zadbali o najdrobniejsze szczegóły, tym samym dając wyraz temu, jak bardzo zależało im na komforcie swoich gości. Para Młoda zagwarantowała gościom także dodatkową rozrywkę w postaci pokazu sztucznych ogni. Naprawdę wszystkim się podobało!

Wrześniowy plener ślubny

Ciekawe okoliczności przyrody, które otaczały miejsce, gdzie odbywało się przyjęcie weselne, pozwoliły nam na wykonanie pleneru ślubnego w tym samym dniu. Udało nam się zrobić zarówno piękne zdjęcia, jak i nagrać film z tego wydarzenia. Kinga i Korneliusz spacerowali po okolicy, okazywali sobie czułość, rozmawiali, cieszyli się sobą. Moim zadaniem było jedynie uchwycić te wyjątkowe chwile. Pełna naturalność i swoboda przed obiektywem mają ogromne znaczenie.

Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym?

Plener ślubny można zrealizować o każdej porze roku. Wszystko zależy od Waszych preferencji i oczekiwań. Marzycie o sesji ślubnej w innym dniu niż w dzień zawarcia ślubu? Nie ma problemu! Możemy się umówić na dogodny dla Was termin w wybranym przez Was miejscu. Chcecie wykonać zdjęcia w dniu ślubu? Dołożę wszelkich starań, by spełnić Wasze oczekiwania i stworzyć z Wami i dla Was ponadczasową pamiątkę ślubną, po którą będziecie chętnie sięgać przez długie lata.