Karol Kryger

Ulotne Chwile

Jestem szczęśliwym człowiekiem.

Składa się na to kilka czynników. Jednym z nich jest moja praca. Albo raczej moja pasja. Mam ten przywilej, że udaje mi się zarabiać na tym, co kocham.

W dziedzinie fotografii nieustannie poszerzam wiedzę, śledząc najnowsze trendy oraz doskonaląc swój warsztat i zaplecze teoretyczne.

Realizując swoje marzenia, doceniam fakt, że mogę pracować z agencjami reklamowymi i klientami indywidualnymi.

Zajmując się szeroko pojętą fotografią i produkcją filmową, każdego dnia odkrywam nowe trendy i wymagania stawiane przez rynek.

Staram się sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom odbiorców moich realizacji, czerpiąc ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy i zyskując nieustannie motywację do dalszych działań.

Wiem, jak ważne i wyjątkowe są emocje. Moim zadaniem jest jedynie uchwycenie odpowiedniej chwili. Rezygnuję ze sztuczności, nadmiernego wykorzystania pozowanych kadrów, czy przesadnej obróbki fotograficznej. Cenię sobie naturalność i “surowość”. Doceniam momenty.

Jestem ogromnie wdzięczny, że tak wiele osób i par ufa mi i pozwala na to, bym mógł uchwycić najpiękniejsze, ulotne chwile w ich życiu.

Moje miejsce zamieszkania, Iława, nie stanowi ograniczenia w wykonywanej pracy – chętnie świadczę usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Referencje

nota
Najlepszy fotograf jaki mogłabym sobie wymarzyc!!! Profesjonalne podejście, świeże spojrzenie. Kontakt bezproblemowy, Fenomenalne poczucie humoru, i pomysl na wiele fajnych zdjęć i filmów. Polecam z całego Serducha! 1000 % PROFESJONALIZMU!!

Ilona i Przemek

Dla każdej wymagającej Panny Młodej jak i Pana Młodego polecam :) zdjęcia są magiczne :) za każdym razem otwierając je napatrzeć się nie mogę :) pełen profesjonalizm,kontakt bez zarzutów :) fotograf z niezwykłym poczuciem humoru i z głową pełną pomysłów :) jeszcze raz polecam :)!

Izabela i Tomek

Ekipa jak marzenie, inaczej nie da się tego określić :) Wszystkim (nawet najbardziej wybrednym parom) polecamy gorąco współpracę z Karolem! Ujęcia są naturalne i pełne magii – w jednej chwili zabierają nas w tamten czas i przywołują tamte emocje. Nawet przez chwilę nie czuliśmy się skrępowani obecnością obiektywów, za to nieustannie było dużo śmiechu, za który dziękujemy wszystkim Panom pracującym nad materiałem! Wszystko zostało dopracowane w najmniejszym szczególe, wszystkie uwagi uwzględnione, a same ujęcia nas zaskoczyły – nawet nie zauważaliśmy, że byliśmy w obiektywie. Jeśli chcecie za trzydzieści lat ponownie przeżywać krojenie tortu i pierwszy taniec, tak jak w dniu ślubu, ta Ekipa Wam to umożliwi :)

Natalia i Paweł

Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście. Sesja wyszła wspaniale, bez stresu.
To juz nasza doga sesja u tego fotografa i na pewno nie ostatnia. Polecam!!!

Malwina i Mariusz

Polecam serdecznie wszystkim profesjonalnego fotografa, jakim jest Karol. Przede wszystkim: dobra i szybka komunikacja z nim ułatwiała wiele spraw. Jego pozytywne nastawienie stwarzało sympatyczną atmosferę, co przenosiło się nawet na naszych gości. A dodatkowo rzetelność, punktualność i kreatywność. Czy coś więcej muszę dodać? Nie sądzę- po prostu wybierzcie jego :)

Aleksandra i Patryk

Partnerzy