O mnie

Jestem szczęśliwym człowiekiem.

Składa się na to kilka czynników. Jednym z nich jest moja praca. Albo raczej moja pasja. Mam ten przywilej, że udaje mi się zarabiać na tym, co kocham. W dziedzinie fotografii nieustannie poszerzam wiedzę, śledząc najnowsze trendy oraz doskonaląc swój warsztat i zaplecze teoretyczne.

Ogromną satysfakcję czerpię z pracy z ludźmi.

Przed przystąpieniem do powierzonego mi zadania, poświęcam czas na poznanie osób, z którymi będę pracował. Stąd też do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Realizując swoje marzenia, doceniam fakt, że mogę pracować z agencjami reklamowymi i klientami indywidualnymi.

Zajmując się szeroko pojętą fotografią i produkcją filmową, każdego dnia odkrywam nowe trendy i wymagania stawiane przez rynek. Staram się sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom odbiorców moich realizacji, czerpiąc ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy i zyskując nieustannie motywację do dalszych działań.

Wiem, jak ważne i wyjątkowe są emocje. Moim zadaniem jest jedynie uchwycenie odpowiedniej chwili. Rezygnuję ze sztuczności, nadmiernego wykorzystania pozowanych kadrów, czy przesadnej obróbki fotograficznej. Cenię sobie naturalność i “surowość”. Doceniam momenty. Jestem ogromnie wdzięczny, że tak wiele osób i par ufa mi i pozwala na to, bym mógł uchwycić najpiękniejsze, ulotne chwile w ich życiu.

Moje miejsce zamieszkania, Iława, nie stanowi ograniczenia w wykonywanej pracy – chętnie świadczę usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Sprawdź ofertę

KONTAKT

Napisz do mnie
Mapa dojazdu