Kinga & Korneliusz

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / VIDEO

Kinga & Korneliusz

Kinga i Korneliusz, czyli ślub wrześniową porą

Wrzesień już kolejny rok z rzędu rozpieszcza nas swoją pogodą i temperaturami, które nawet wieczorami nie doskwierają. Coraz więcej par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego we wrześniu i organizację przyjęcia weselnego na tle pięknych okoliczności przyrody.

Parafia świętego Piotra w Okowach w Pietrzwałdzie – ślub Kingi i Korneliusza

Tak też było z Kinga i Korneliuszem, który wybrali wrzesień na miesiąc swoich zaślubin. Pogoda w pełni dopisała. Wszystko odbyło się bez pośpiechu i z dokładnym przygotowaniem. Zarówno Parze Młodej, jak i zgromadzonym gościom udzieliły się emocje, wynikające z tak ważnej chwili. Skromny, mały kościółek okazał się doskonałym wyborem. Najbliżsi mogli celebrować zawarcie związku małżeńskiego Kingi i Korneliusza oraz dzielić ich szczęście.

Przyjęcie weselne z przyrodą w tle

Kinga i Korneliusz na świętowanie swojego wyjątkowego dnia wybrali mazurskie centrum aktywnego wypoczynku Gerczak. To jedno z najciekawszych miejsca tego regionu. Ciekaw rzeźba trenu, piękne otoczenie i bezmiar wód mu towarzyszące stanowią doskonałe tło zarówno do wypoczynku, jak i organizacji imprez okolicznościowych. Z racji pięknej pogody i wspaniałego wrześniowego słońca goście chętnie wychodzili na zewnątrz, gdzie w zdumiewających okolicznościach natury mogli odpocząć, porozmawiać i cieszyć się wspaniałym przyjęciem. Ciekawe animacje dla dzieci dopełniły wszystko. Przyjęcie było zorganizowane perfekcyjnie! Kinga i Korneliusz zadbali o najdrobniejsze szczegóły, tym samym dając wyraz temu, jak bardzo zależało im na komforcie swoich gości. Para Młoda zagwarantowała gościom także dodatkową rozrywkę w postaci pokazu sztucznych ogni. Naprawdę wszystkim się podobało!

Wrześniowy plener ślubny

Ciekawe okoliczności przyrody, które otaczały miejsce, gdzie odbywało się przyjęcie weselne, pozwoliły nam na wykonanie pleneru ślubnego w tym samym dniu. Udało nam się zrobić zarówno piękne zdjęcia, jak i nagrać film z tego wydarzenia. Kinga i Korneliusz spacerowali po okolicy, okazywali sobie czułość, rozmawiali, cieszyli się sobą. Moim zadaniem było jedynie uchwycić te wyjątkowe chwile. Pełna naturalność i swoboda przed obiektywem mają ogromne znaczenie.

Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym?

Plener ślubny można zrealizować o każdej porze roku. Wszystko zależy od Waszych preferencji i oczekiwań. Marzycie o sesji ślubnej w innym dniu niż w dzień zawarcia ślubu? Nie ma problemu! Możemy się umówić na dogodny dla Was termin w wybranym przez Was miejscu. Chcecie wykonać zdjęcia w dniu ślubu? Dołożę wszelkich starań, by spełnić Wasze oczekiwania i stworzyć z Wami i dla Was ponadczasową pamiątkę ślubną, po którą będziecie chętnie sięgać przez długie lata.

Referencje

nota
Najlepszy fotograf jaki mogłabym sobie wymarzyc!!! Profesjonalne podejście, świeże spojrzenie. Kontakt bezproblemowy, Fenomenalne poczucie humoru, i pomysl na wiele fajnych zdjęć i filmów. Polecam z całego Serducha! 1000 % PROFESJONALIZMU!!

Ilona i Przemek

Dla każdej wymagającej Panny Młodej jak i Pana Młodego polecam :) zdjęcia są magiczne :) za każdym razem otwierając je napatrzeć się nie mogę :) pełen profesjonalizm,kontakt bez zarzutów :) fotograf z niezwykłym poczuciem humoru i z głową pełną pomysłów :) jeszcze raz polecam :)!

Izabela i Tomek

Ekipa jak marzenie, inaczej nie da się tego określić :) Wszystkim (nawet najbardziej wybrednym parom) polecamy gorąco współpracę z Karolem! Ujęcia są naturalne i pełne magii – w jednej chwili zabierają nas w tamten czas i przywołują tamte emocje. Nawet przez chwilę nie czuliśmy się skrępowani obecnością obiektywów, za to nieustannie było dużo śmiechu, za który dziękujemy wszystkim Panom pracującym nad materiałem! Wszystko zostało dopracowane w najmniejszym szczególe, wszystkie uwagi uwzględnione, a same ujęcia nas zaskoczyły – nawet nie zauważaliśmy, że byliśmy w obiektywie. Jeśli chcecie za trzydzieści lat ponownie przeżywać krojenie tortu i pierwszy taniec, tak jak w dniu ślubu, ta Ekipa Wam to umożliwi :)

Natalia i Paweł

Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście. Sesja wyszła wspaniale, bez stresu.
To juz nasza doga sesja u tego fotografa i na pewno nie ostatnia. Polecam!!!

Malwina i Mariusz

Polecam serdecznie wszystkim profesjonalnego fotografa, jakim jest Karol. Przede wszystkim: dobra i szybka komunikacja z nim ułatwiała wiele spraw. Jego pozytywne nastawienie stwarzało sympatyczną atmosferę, co przenosiło się nawet na naszych gości. A dodatkowo rzetelność, punktualność i kreatywność. Czy coś więcej muszę dodać? Nie sądzę- po prostu wybierzcie jego :)

Aleksandra i Patryk

Podoba Ci się ta realizacja?

POZNAJ CENNIK NA ROK 2025

fotografia ślubnaFotografia Ślubna

Jako doświadczony fotograf, moim celem jest uwiecznienie najważniejszych chwil Twojego życia. Moje zdjęcia odzwierciedlają emocje i atmosferę każdego wydarzenia.

videofilmowanieVideofilmowanie

Tworzę filmy ślubne, które są dokładnym zapisem Twojego wyjątkowego dnia. Używam nowoczesnego sprzętu, aby zapewnić najlepszą jakość.

nagrania dronemNagrania Dronem

Nagrania dronem dodają unikalnej perspektywy do Twojego filmu ślubnego, czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym.

fotobudkaFotobudka

Moja fotobudka to doskonały sposób na zapewnienie zabawy gościom podczas Twojego przyjęcia i stworzenie trwałych wspomnień.

Zobacz także inne realizacje