Patrycja & Cezary

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / VIDEO

Patrycja & Cezary

Magdalena i Paweł – Niezapomniana Sesja Ślubna na Mazurach w Hotelu & Restauracji Nad Sandelą

Wiele par Młodych odczuwa lekkie zdenerwowanie, myśląc o fotografowaniu w dniu ślubu. Jednak pamiątki z tego wyjątkowego dnia są bezcenne, a sesja ślubna na Mazurach może być przyjemnością, a nie wyzwaniem. Dla Magdaleny i Pawła, którzy wybrali Hotel & Restaurację Nad Sandelą, było to możliwe dzięki profesjonalnemu podejściu do sesji ślubnej.

Sesja Ślubna w Hotelu & Restauracji Nad Sandelą – Wyjątkowy Klimat Warmii i Mazur

Warmia i Mazury, zawsze zachwycające, stanowiły doskonałe tło dla ich niezapomnianej sesji. Ta decyzja była doskonałym pomysłem dla tych, którzy chcą skrócić sesję ślubną, a jednocześnie cieszyć się niepowtarzalnymi ujęciami w dniu ślubu.

Plener Ślubny w Dniu Ślubu – Czas na Warmię i Mazury

Warmia i Mazury oferują urocze scenerie o każdej porze roku. Magdalena i Paweł, wybierając to magiczne miejsce, zdecydowali się na krótką, ale intensywną sesję ślubną w dniu ślubu. Zaledwie kilka chwil wystarczyło, aby uchwycić wyjątkowe emocje i stworzyć pamiątkę na lata. To rozwiązanie z pewnością spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Sesja Ślubna na Warmii i Mazurach – Jakość Przed Ilością

Jako fotograf i wideofilmer, zawsze stawiam na jakość, nie na ilość. Chętnie łączę te dwie dziedziny, by zatrzymać dla Was każdy ulotny moment. Zapraszam do kontaktu w razie pytań lub by omówić szczegóły Waszej niezapomnianej sesji ślubnej na Warmii i Mazurach w Hotelu & Restauracji Nad Sandelą.

Referencje

nota
Najlepszy fotograf jaki mogłabym sobie wymarzyc!!! Profesjonalne podejście, świeże spojrzenie. Kontakt bezproblemowy, Fenomenalne poczucie humoru, i pomysl na wiele fajnych zdjęć i filmów. Polecam z całego Serducha! 1000 % PROFESJONALIZMU!!

Ilona i Przemek

Dla każdej wymagającej Panny Młodej jak i Pana Młodego polecam :) zdjęcia są magiczne :) za każdym razem otwierając je napatrzeć się nie mogę :) pełen profesjonalizm,kontakt bez zarzutów :) fotograf z niezwykłym poczuciem humoru i z głową pełną pomysłów :) jeszcze raz polecam :)!

Izabela i Tomek

Ekipa jak marzenie, inaczej nie da się tego określić :) Wszystkim (nawet najbardziej wybrednym parom) polecamy gorąco współpracę z Karolem! Ujęcia są naturalne i pełne magii – w jednej chwili zabierają nas w tamten czas i przywołują tamte emocje. Nawet przez chwilę nie czuliśmy się skrępowani obecnością obiektywów, za to nieustannie było dużo śmiechu, za który dziękujemy wszystkim Panom pracującym nad materiałem! Wszystko zostało dopracowane w najmniejszym szczególe, wszystkie uwagi uwzględnione, a same ujęcia nas zaskoczyły – nawet nie zauważaliśmy, że byliśmy w obiektywie. Jeśli chcecie za trzydzieści lat ponownie przeżywać krojenie tortu i pierwszy taniec, tak jak w dniu ślubu, ta Ekipa Wam to umożliwi :)

Natalia i Paweł

Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście. Sesja wyszła wspaniale, bez stresu.
To juz nasza doga sesja u tego fotografa i na pewno nie ostatnia. Polecam!!!

Malwina i Mariusz

Polecam serdecznie wszystkim profesjonalnego fotografa, jakim jest Karol. Przede wszystkim: dobra i szybka komunikacja z nim ułatwiała wiele spraw. Jego pozytywne nastawienie stwarzało sympatyczną atmosferę, co przenosiło się nawet na naszych gości. A dodatkowo rzetelność, punktualność i kreatywność. Czy coś więcej muszę dodać? Nie sądzę- po prostu wybierzcie jego :)

Aleksandra i Patryk

Podoba Ci się ta realizacja?

POZNAJ CENNIK NA ROK 2025

fotografia ślubnaFotografia Ślubna

Jako doświadczony fotograf, moim celem jest uwiecznienie najważniejszych chwil Twojego życia. Moje zdjęcia odzwierciedlają emocje i atmosferę każdego wydarzenia.

videofilmowanieVideofilmowanie

Tworzę filmy ślubne, które są dokładnym zapisem Twojego wyjątkowego dnia. Używam nowoczesnego sprzętu, aby zapewnić najlepszą jakość.

nagrania dronemNagrania Dronem

Nagrania dronem dodają unikalnej perspektywy do Twojego filmu ślubnego, czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym.

fotobudkaFotobudka

Moja fotobudka to doskonały sposób na zapewnienie zabawy gościom podczas Twojego przyjęcia i stworzenie trwałych wspomnień.

Zobacz także inne realizacje