Magda & Piotr

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / VIDEO

Magda & Piotr

Magdalena i Piotr – ślub w stylu glamour

Czasami na naszej drodze stają różne przeciwności, z których niekoniecznie jesteśmy zadowoleni, ale z dłuższej perspektywie czasowej okazuje się, że nie mają one większego znaczenia. Inne, ważniejsze chwile i momenty, zupełnie przyćmiewają to, co początkowo zdaje się być problemem. Tak właśnie było z Magdaleną i Piotrem. Obawiałem się, że ślub w trakcie remontu kościoła okaże się trudny do zatrzymania go w kadrach i na filmie. Zastanawiałem się, jak stworzyć dla Młodych wyjątkową pamiątkę. I najważniejsze – obawiałem się ich niezadowolenia, gdy wejdą do kościoła. I ogromnie się pomyliłem! Zresztą… Zobaczcie sami, a zrozumiecie!

Gdy w kościele trwa remont, czyli wyjątkowy ślub w trudnych warunkach

Niezbyt często zdarza mi się dokumentować zawarcie sakramentu małżeństwa, przemieszczając się między rusztowaniami. Ale filmując i fotografując Magdalenę i Piotra, przytrafiło mi się i mimo obaw, udało mi się uchwycić to, co najważniejsze – ogromną radość Państwa Młodych, wzruszenie gości i piękną miłość.

Pomimo niesprzyjających warunków i scenerii, to był naprawdę wyjątkowy ślub. Wszyscy w skupieniu i w pełni zaangażowani towarzyszyli Magdalenie i Piotrowi. Niektórym ze zgromadzonych gości zdarzyło się uronić łzę wzruszenia, a z twarzy Państwa Młodych nie schodziły uśmiechy. Szczere uczucie, spokój, zero zdenerwowania – tymi słowami mógłbym opisać panującą w kościele atmosferę.

Wśród łąk i lasów, czyli piękna historia miłości

Magdalena i Piotr na świętowanie swojego ślubu wybrali naprawdę piękne miejsce. Przyjęcie weselne zorganizowali w Białym Dworze, który swoją historię  zaczął w XVI wieku. Położony w dolinie Wisły, na skraju rozległego płaskowyżu, otoczony malowniczymi łąkami i lasami, doskonale wpasował się w klimat, w jakim zostało zorganizowane przyjęcie weselne. Profesjonalna obsługa, przepyszne jedzenie i dopilnowanie wszystkiego ze strony Państwa Młodych naprawdę zadowoliły gości. Zabawa trwała do białego rana. Wszyscy chętnie tańczyli i świętowali ten wyjątkowy dla Magdaleny i Piotra dzień.

Pogoda dopisała, a okoliczności przyjęcia były naprawdę sprzyjające spacerom na świeżym powietrzu. Goście chętnie wychodzili zaczerpnąć powietrza i złapać oddech. Z Magdaleną i Piotrem postanowiliśmy wykorzystać wspaniałe okoliczności przyrody i wykonać plener ślubny. To kolejny dowód na to, że nie trzeba pokonywać setek kilometrów, by znaleźć wyjątkowe miejsce na piękny plener ślubny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by jechać nawet na „koniec świata”. Wszystko zależy od upodobań i preferencji Państwa Młodych. Ja ze swojej strony zawsze wspieram decyzje, które podejmują zarówno narzeczeni, jak i młodzi.

Wideofilmowanie i fotografowanie, czyli 2w1

Dobra organizacja i profesjonalne podejście jest bardzo ważne w zawodzie fotografa ślubnego. Wielozadaniowość również ma spore znaczenie. Jeżeli nie chcecie zbyt dużej ekipy, która ma za zadanie udokumentować dzień Waszego ślubu, polecam swoje usługi. Staram się, by zatrzymać wszystkie ulotne chwile i spełnić Wasze oczekiwania w stworzeniu jak najpiękniejszej i ponadczasowej pamiątki.

Referencje

nota
Najlepszy fotograf jaki mogłabym sobie wymarzyc!!! Profesjonalne podejście, świeże spojrzenie. Kontakt bezproblemowy, Fenomenalne poczucie humoru, i pomysl na wiele fajnych zdjęć i filmów. Polecam z całego Serducha! 1000 % PROFESJONALIZMU!!

Ilona i Przemek

Dla każdej wymagającej Panny Młodej jak i Pana Młodego polecam :) zdjęcia są magiczne :) za każdym razem otwierając je napatrzeć się nie mogę :) pełen profesjonalizm,kontakt bez zarzutów :) fotograf z niezwykłym poczuciem humoru i z głową pełną pomysłów :) jeszcze raz polecam :)!

Izabela i Tomek

Ekipa jak marzenie, inaczej nie da się tego określić :) Wszystkim (nawet najbardziej wybrednym parom) polecamy gorąco współpracę z Karolem! Ujęcia są naturalne i pełne magii – w jednej chwili zabierają nas w tamten czas i przywołują tamte emocje. Nawet przez chwilę nie czuliśmy się skrępowani obecnością obiektywów, za to nieustannie było dużo śmiechu, za który dziękujemy wszystkim Panom pracującym nad materiałem! Wszystko zostało dopracowane w najmniejszym szczególe, wszystkie uwagi uwzględnione, a same ujęcia nas zaskoczyły – nawet nie zauważaliśmy, że byliśmy w obiektywie. Jeśli chcecie za trzydzieści lat ponownie przeżywać krojenie tortu i pierwszy taniec, tak jak w dniu ślubu, ta Ekipa Wam to umożliwi :)

Natalia i Paweł

Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście. Sesja wyszła wspaniale, bez stresu.
To juz nasza doga sesja u tego fotografa i na pewno nie ostatnia. Polecam!!!

Malwina i Mariusz

Polecam serdecznie wszystkim profesjonalnego fotografa, jakim jest Karol. Przede wszystkim: dobra i szybka komunikacja z nim ułatwiała wiele spraw. Jego pozytywne nastawienie stwarzało sympatyczną atmosferę, co przenosiło się nawet na naszych gości. A dodatkowo rzetelność, punktualność i kreatywność. Czy coś więcej muszę dodać? Nie sądzę- po prostu wybierzcie jego :)

Aleksandra i Patryk

Podoba Ci się ta realizacja?

POZNAJ CENNIK NA ROK 2025

fotografia ślubnaFotografia Ślubna

Jako doświadczony fotograf, moim celem jest uwiecznienie najważniejszych chwil Twojego życia. Moje zdjęcia odzwierciedlają emocje i atmosferę każdego wydarzenia.

videofilmowanieVideofilmowanie

Tworzę filmy ślubne, które są dokładnym zapisem Twojego wyjątkowego dnia. Używam nowoczesnego sprzętu, aby zapewnić najlepszą jakość.

nagrania dronemNagrania Dronem

Nagrania dronem dodają unikalnej perspektywy do Twojego filmu ślubnego, czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym.

fotobudkaFotobudka

Moja fotobudka to doskonały sposób na zapewnienie zabawy gościom podczas Twojego przyjęcia i stworzenie trwałych wspomnień.

Zobacz także inne realizacje